HESABIM
GİRİŞ YAP

Hemen giriş yap alışverişe devam et!

VEYA
E-bülten Aboneliği

Kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun!

XML Bayilik Hakkında

Bayimiz Olur Musunuz ?

Türkçede stoksuz satış olarak da ifade edilen Dropshipping, stok tutmak yerine gelen siparişleri tedarikçi firmaya yönlendirerek, ürünleri tedarikçinin deposundan müşteriye ulaşması üzerine kurulu bir iş modelidir.

XML Tedarik sistemimizi kullanabilmeniz için öncelikle bir vergi mükellefiyetinizin olması ayrıca www.eminticaret.com’a üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra belirlemiş olduğunuz Kullanıcı Adı ve Şifrenizle sisteme girebileceksiniz.

XML Kodunun size verilebilmesi için ad soyad, telefon,  frma adı, (varsa) websiteniz, vergi dairesi, vergi no, Tc no, İş adresiniz gibi bilgileri mail yoluyla bize iletmeniz gerekmektedir. Bilgileri muhasebe@eminticaret.com ya da iletisim@eminticaret.com  adresine mail yoluyla gönderebilirsiniz.

XML talebinizin bize ulaşmasının ardından gerekli kontrol yapıldıktan sonra uygun görüldüğü taktirde tarafınıza XML kodu mail yoluyla size gönderilecektir. XML ile tüm ürünlerimizi ister n11, GittiGidiyor, hepsiburada, trendyol, EPttAVM, sanalpazar, akakçe vb. birçok pazaryerlerinde isterseniz  kendi sitenizde rahatça satabilirsiniz.

Entegrasyon tamamlandıktan sonra ürünler satışa hazır hale gelecektir. Çalışma sistemimizde kargo sürelerine uyulmakta ve sitemizdeki stoklar anlık güncellenmektedir. Siparişlerinizi dikkatli bir şekilde ve kırılma ya da deformasyona karşı gerekli önlemleri alarak kargoya hazır hale getiriyoruz. Saat 14:00 a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Ürünler paketlenirken ambalajlarda gereken hassasiyet gösterildiği için kargo kaynaklı kırıklarda firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.  Siparişlerinizde yanlışlık olmaması için sürekli irtibat halinde olabileceğiniz alanında uzman bir personelimiz mevcuttur.

Üye olduktan sonra siparişlerinizi takip edeceğiniz bir panele kullanıcı adı şifresi tanımlanacaktır. Bu paneli kullanarak mağazalardan ya da kendi sitenizden satmış olduğunuz siparişleri Excel olarak yükleyip daha sonra paketleme ve kargolama  aşamalarını takip edebilirsiniz. En ucuz en uygun ücreti veren kargo firması ile sözleşme yapmaktayız, dolayısıyla ürünler sizin seçeceğiniz ya da bizim anlaşmış olduğumuz kargo ile gönderilmektedir.

XML kodu için bayilerimizden bir sefere mahsus 1000 TL alıyoruz. Bunun haricinde herhangi bir ücret talep edilmeden tüm ürünlerden ve tüm kategorilerimizden faydalanabileceksiniz. Sipariş ettiğiniz ürünlerin ödemesi içinde içerde bakiye bulundurmanız gerekmektedir. Bunun için 1000 TL yatırıyorsunuz, verdiğiniz siparişler ödeme engeline takılmadan bu bakiyeden düşülerek kargoya verilmektedir. İçerdeki bakiyeniz 250 TL nin altına düştüğünde size bilgi verilmektedir. Sipariş ödemesi için yatırmış olduğunuz bu 1000 TL nin kullanım hakkı tamamen sizindir. İstediğiniz zaman kalan bakiyenizin tamamı hesabınıza yatırılarak satış sisteminden çıkabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için mail adreslerinden yada firma telefonlarını bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Emin Züccaciye Ve Bahçe Mobilyaları

                                                                 Düzce

Adres: Cumhuriyet Mh. D-100 Karayolu Üzeri No:112 Düzce

Tel: (380) 514  9  514- 512 04 14- 514 67 52

Fax: (380) 523 17 19

iletisim@eminticaret.com

muhasebe@eminticaret.com

 

Şube: Azmimilli Mh. Karayaka Sk. No:7 Düzce

Tel: (380) 514 70 16